o hotelu

Nowo powstały 3 gwiazdkowy hotel położony jest w zabytkowej kamienicy przy ulicy Piwnej - w pięknej scenerii Starego Miasta. To wymarzone miejsce i doskonała lokalizacja dla Gości odwiedzających Gdańsk, którzy poszukują komfortowego noclegu w korzystnej cenie

lokalizacja

Dzięki położeniu w sąsiedztwie licznych zabytków, muzeów, pubów, restauracji i sklepów - wystarczy zaledwie kilka chwil, by po wyjściu za próg hotelu - poznać uroki i poczuć niepowtarzalną atmosferę tego wspaniałego miejsca. Będąc Gościem Stay inn, szybko i bez problemu dotrzesz w każde miejsce na terenie Gdańska i całego Trójmiasta. Odległość dzielącą hotel od Dworca Kolejowego PKP można pokonać spacerem w mniej, niż 15 minut, mijając po drodze ujmujące zakątki architektoniczne miasta.

Przystanki autobusowe i tramwajowe - 400m
Dworzec PKP - 1km
Przystań Promowa - Półwysep - 500m
Przystań Promowa - Sztokholm - 8km
Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo - 15km

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i chętnie wskażemy miejsca, które koniecznie należy odwiedzić w naszym wyjątkowym regionie. Współpracujemy również z licznymi obiektami kulturalno-rozrywkowymi, w których nasi Goście mogą skorzystać ze zniżek i ofert specjalnych.

o nas

Przy wykończeniu hotelu Stay inn*** zastosowano innowacyjne rozwiązania architektoniczne, które pozwoliły na uzyskanie maksymalnego poczucia przestrzeni i idealnie podkreśliły unikalny charakter hotelu.
Elementy wyposażenia są wykonywane z najwyższej jakości ekologicznych materiałów - nieszablonowe detale, żywe kolory, świeże i estetyczne wnętrza wyposażone we wszelkiego rodzaju udogodnienia, dopełnione oryginalnym i subtelnym oświetleniem - wszystko to wspomagane najnowszą technologią - dzięki temu hotel Stay inn*** spełnia potrzeby zarówno Gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. W hotelu mogą się również zatrzymać osoby podróżujące z małymi pupilami domowymi.
Kolejnym ogromnym atutem hotelu Stay inn*** jest odkryta część wypoczynkowa, usytuowana na dachu hotelu w otoczeniu zieleni i wspaniałych widoków na urokliwą Bazylikę Mariacką i Wieżę Ratusza. To idealna strefa nie tylko do wypoczynku, ale również przyjazne miejsce dla kameralnych spotkań biznesowych czy okolicznościowych.

galeria

hotel przyjazny

alergikom
dzieciom
niepełnosprawnym
zwierzętom